• 021-76220388
  • kavoshmo.bs@gmail.com
  • تهران- پارک فناوری پردیس- خ دانش 4- پ 165- ساختمان فناوران- ط 1 - واحد 105

طرح توجیهی تولید چربی گیرهای صنعتی

در مواردی که پساب یا فاضلاب خروجی از مجتمع ها یا واحدهای صنعتی به علت بالا بودن غلظت چربی و روغن، استانداردهای لازم جهت تخلیه به محیط زیست، چاه جذب، سیستم های تصفیه فاضلاب ویا منابع پذیرنده آب را ندارند می بایست از واحدهای چربی گیر ساده استفاده نمود.

با توجه به اختلاف دانسیته چربی و روغن با آب، امکان استفاده از این خاصیت جهت جداسازی وجود دارد. در این روش ها با استفاده از زمان ماند مناسب چربی و روغن در سطح آب شناور شده که در طول مدت زمان با بصورت دستی و یا مکانیزه از سطح آب جمع می شود.چربی گیرهای صنعتی ساده یا گریس ترپ مخازنی می­باشند که به منظور جداسازی انواع روغن، گریس و چربی از فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند.

چربی گیر صنعتی ؛ Industrial grease trap

در بعضی موارد به جای لوله های لخته ساز، تانک های انعقاد و لخته سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در این حالت مواد منعقد کننده در یک فاصله زمانی حدود ۵ دقیقه با پساب در تانک انعقاد مخلوط شده و سپس به داخل چربی گیرDAF تزریق می گردد. این فرایند هنگامی که پساب ورودی خنثی نباشد، به علت اینکه زمان کافی جهت خنثی سازی وجود دارد و به راحتی توسط کاربر قابل کنترل می باشد، نسبت به لخته سازهای لوله ای برتری دارد.

چربی گیر صنعتی مجهز به چه ابزار هایی میباشد ؟ در چه مواقعی از چربی گیر صنعتی بایستی استفاده نمود ؟

این مخازن از دیواره(ها)ی جداکننده و تشکیل شده است که باعث راکت شدن جریان ورودی و امکان صعود چربی و روغن می شود. فاضلاب عاری از چربی از قسمت خروجی به سمت دیگر قسمت ها هدایت شده و چربی بصورت دستی و یا مکانیزه جمع آوری می شود. از این سیستم ها بطور گسترده در رستورانها و مراکز تفریحی، کارگاه های صنعتی و تعمیرگاه ها و همچنین صنایع روغن کشی و لبنی مورد استفاده می شود. جنس این مخازن می تواند فلزی و یا پلی اتیلنی باشد که بسته به نوع فاضلاب ورودی، آب و هوای منطقه، دبی فاضلاب و شرایط قرار گیری مخزن (بر روی زمین یا بصورت دفنی) تعیین می گردد.

مزایای چربی گیر , چربی زدا

· هزینه پایین ساخت، نصب و راه اندازی

· هزینه پایین نگهداری و تعمیرات

· بدون تجهیزات متحرک و انرژی بر

· بازده مناسب حذف چربی و روغن های آزاد

· قابل نصب در هر عمقی متناسب با پروژه

برای دریافت طرح به روز و جدید بطور کامل شامل بخش های بازار، فنی و مالی همراه با نرم افزار کامفار با ما تماس بگیرید.

-

ارتباط با ما

  • موبایل: 09904260060
  • تلفن ثابت: 76220388-021
  • فکس: 76220388-021
  • ایمیل: kavoshmo.bs@gmail.com
  • آدرس پستی: تهران- کیلومتر 20 جاده دماوند- پارک فناوری پردیس- خ دانش 4- پ 165- ساختمان فناوران-ط 1- واحد 105- کدپستی: 1654120618